شخصیت شناسی با توجه به سبک لباس پوشیدن + انواع سبک ها

توصیه می‌کنیم در انتخاب لباس آگاهانه قدم بردارید، چرا که برداشت دیگران از شخصیت شما تا حد زیادی به لباسی که می‌پوشید بستگی دارد.  به این منظور نباشد که لباسی را فقط برای اینکه مد شده به تن کنید، بلکه قبل از هر چیزی از خودتان بپرسید آیا این مد اصلا با شخصیت من جور است؟

ادامه مطلب

مفهوم رنگ ها در لباس و پیامی که هر رنگ لباس در خود دارد!!!

دنیای رنگ‌ها دنیایی زیبا، متنوع و گسترده است. هر رنگ علاوه بر زیبایی و جلوه ی بصری خود معنایی هم در درون خود نهفته دارد.  مفهوم رنگ و پیامی که هر رنگ انتقال می‌دهد جزء اصول اولیه همه هنرها، از جمله طراحی لباس است و طراحان لباس و سبک ها  هم از این معنا و مفهوم‌ها به خوبی آگاه هستند.

ادامه مطلب

مد یا فشن چیست؟

کلمه مُد “Mode” ریشه در زبان فرانسوی دارد و فَشِن “Fashion” در زبان انگلیسی،که هر دو اصطلاحاتی کلی در زمینه هنر و عیلم طراحی پوشاک است که با توجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی در هرجامعه ای در یک بازه زمانی مشخص انجام می‌پذیرد. محصولات این صنعت شامل پوشاک، کفش، کیف، لوازم آرایشی و اکسسوری می‌شود.

ادامه مطلب

تاثیر لباس در رفتار، روحیه، طرز فکر و احساس قدرت در شما + چند نکته جالب

به طور کلی می توان گفت انتخاب لباس می تواند یکی از تاثیرگذارترین مولفه های روزانه بر خلق  خو، رفتار، میزان اعتماد به نفس، ارتباطات شما و … باشد که از مهم ترین آن ها می توانیم به تاثیرگذاری افراد نیز اشاره کنیم. لباس نشانگر شخصیت و قدرت شماست!

ادامه مطلب